استادان آموزشگاه

مازیار چاهی

chahiمازیار چاهی که خود یکی از افراد بنام در زمینه آموزش و اجرای موسیقی کشور می‌باشد و سابقهٔ اجراهای گوناگونی به همراه برجسته‌ترین گروه‌های موسیقی کشور در داخل و خارج از کشور را داشته و سرپرستی و مدیریت گروه‌های فراوانی از جمله اهورا، چکامه، نوا جاویدان، طرب، نغمه آوا وگروه کانون موسیقی چاهی و… را دارا می‌باشد و مدیریت مجموعه را عهده دار هستند.

وی فعالیت موسیقی خود را از سال ۱۳۶۹ با سازهی تنبک و دف آغاز نموده و در به مرور زمان به نوازندگی سازهایی همچون درامز و تومبا نیز پرداخته است. ایشان در طی این مسیر از محضر اساتید گرانقدری همچون آقایان نادری، باعزم، محمد اسماعیلی، بیژن کامکار، هوشنگ کامکار، مصطفی پورتراب، زنده یاد دبیری، سرکار خانم دکتر افسری، گروس لدر، جراد فالک و… بهره برده است.

همچینین وی در گروههای متعددی چون دلشدگان، بیست و هشت، نوای جاوید، ارکس‌تر گلستان، ارکس‌تر ارسباران، بامدادان، ارکس‌تر مهر، سلوک و… همکاری داشته و کنسرت‌های مختلفی را در تالار وحدت، برج میلاد، ارسباران، اندیشه، خرد و…. برگزار کرده است.
از جمله سوابق وی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

MBA مهندس مکانیک و کار‌شناس ارشد
عضو درجه یک کانون مدرسان ایران
عضودرجه یک کانون نوازندگان خانه موسیقی ایران
مدرس رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
عضو مرکز تخصصی دف و تنبک ایران
عضو صندوق اعتباری حمایت از نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان ایران
کاناداCMAعضو مرکز
(انجمن بین المللی آموزش موسیقی) NAFMEعضو مرکز
OXFORDدارای گواهی نامه مدیریت از کالج
(استاندارد سازی سیستم‌های آموزشی) VERYCERTدارای گواهی نامه بین المللی
شرکت و اجرا در فستیوال های کشور‌های مختلف مانند فستیوال بین المللی موسیقی ۲۰۱۵اتریش و کسب مقام نخست در این دوره از مسابقات،کسب مقام نخست در مسابقات  موسیقی جهانی ۲۰۱۶ اسپانیا،سرپرست و آهنگساز گروه در اجرای ۲۰۱۶ انجمن دوستی ایران و روسیه،چین، ارمنستان، تایلند، عمان و…
نوازندگی در آلبوم‌های مختلفی چون رمیده دل، شور و نوا، جاناتان مرغ دریایی، غلاغه به خونش نرسید
نوازنده درامز در سریال تلوزیونی خط
عضو بنیاد بین المللی HIYF

امیر اثنی عشری

amiruploadمتولد ۱۳۶۳ در تهران.

سوابق تحصیلی

-دانشجوی دکتری زبان و ادبیات فارسی.
– فارغ التحصیل رشته کار‌شناسی زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه علامه طباطبایی
– فارغ التحصیل رشته کار‌شناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه پژوهشگاه علوم انسانی

سوابق هنری

– هنر آموخته نزد: تهمورث شاهرخی، صدیق تعریف، جهانشاه صارمی، کریم صالح عظیمی، مهران مهرنیا و محمدرضا لطفی.
– عضو کانون خوانندگان خانه موسیقی ایران.
– فعالیت در حوزه موسیقی به مدت ۱۵سال و حضور در بیش از چهل کنسرت به عنوان خواننده در سالن‌هایی چون وزارت کشور، برج میلاد، تالار وحدت، فرهنگسرای ارسباران، هنر، شفق و…
– همکاری با گروه‌های نهفت به سرپرستی جهانشاه صارمی، گروه همایون به سرپرستی مهران مهرنیا، گروه بازسازی شیدا به سرپرستی محمدرضا لطفی
کارهای منتشر شده:

– همکاری با گروه موسیقی نهفت به سرپرستی جهانشاه صارمی و انتشار آلبوم «ایران هنگام کار است»
– انتشار چندین مجموعه صوتی و تصویری با گروه بازسازی شیدا به سرپرستی «محمد رضا لطفی» با عناوین «کنسرت گروه‌های سه گانه شیدا» و «پاسداشت از شیوه طاهرزاده»
– همکاری با گروه بازسازی شیدا به سرپرستی استاد «محمد رضا لطفی» از سال ۸۷ تا ۹۱؛
– ضبط آثاری با گروه همایون و دیگر گروه‌های مطرح موسیقی (در نوبت انتشار)؛
– تدریس آواز به هنرجویان علاقه‌مند از سال ۸۴ تا امروز؛
– برگزاری مس‌تر کلاس‌های آواز ایرانی در آموزشگاه‌های موسیقی

ندا زارع

nzareندا زارع متولد سال ۱۳۶۳

فارغ التحصیل رشته کامپیوتر

مدرس پیانو، متخصص آموزش موسیقی کودک و پیانو تخصصی کودک

وی نوازندگی را از سن ۵ سالگی آغاز نموده ودر این مسیر از محضر اساتیدی چون خانم ساکت ، خانم ایروانی ، زنده یاد دکتر دبیری ،سرکار خانم هاله آرامی ، رضا مرتضوی ، سعید علیخانی (تئوری موسیقی و سلفژ) ، سرکار خانم دکتر افسری (فیزیک صوت) و آندره مرادیان بهره مند شده است .

وی در چندین رسیتال پیانو برای بانوان ، کنسرتها و کلیپ های تصویری در داخل و خارج از کشوراز جمله اجرا در فستیوال بین المللی اتریش(وین) در نوامبر۲۰۱۵ حضور داشته است .
ایشان در حال حاضر از اعضا مرکز CMA کانادا برای دورهای تدریس پیانو به کودکان می باشد و دوره های روش تدریس را در کشورهایی چون چین، ارمنستان و مرکز KPN و دوره یMaster teachingرا زیر نظر خانم Elena kuschnerova   را گذرانده است.

مهدی زارع

zare-uploadمتولد ۱۳۵۹، شیراز، فارغ التحصیل موسیقی از پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران

شروع فعالیت هنری از سال ۱۳۶۴ در سن ۵ سالگی با بازی و عروسک‌گردانی و گوینده‌گی در نمایش‌های عروسکی کودک و نوجوان و اجرای بیش از بیست نمایش عروسکی و کودک و نوجوان به صورت حرفه‌ای در‌‌ همان دوران کودکی. آغاز فعالیت موسیقی با فراگیری موسیقی کودک (ارف) در شهرشیراز در آموزشگاه صبا (اولین دوره آموزش موسیقی کودک پس از انقلاب در شهر شیراز) فراگیری ساز پیانو و سلفژ تحت نظر استاد مازیار عطریان از سال ۱۳۷۴. فراگیری و آموزش ساز کمانچه زیر نظر استادان علی اکبر شکارچی، اردشیر کامکار، سعید فرج پوری و درویش رضا منظمی در سال‌های ۱۳۷۶ تا سال ۱۳۸۹. آغاز فعالیت ‌حرفه‌ای موسیقی از سال ۱۳۷۸ با تاسیس و سرپرستی گروه موسیقی سلوک که در کارنامه این گروه می‌توان به کسب مقام اول گروه‌نوازی در جشنواره بین‌المللی جهانگردی مشهد در سال‌های ۱۳۸۱ و ۱۳۸۲ و همچنین کسب مقام دوم کشوری در اولین و دومین جشنواره محلی ایران با نام جشنواره زاگرس‌نشینان در سال‌های ۱۳۸۶ و ۱۳۸۷ اشاره کرد. کسب مقام اول گروه‌نوازی در چهارمین جشنواره موسیقی دانشجویان کشور به عنوان نوازنده در سال ۱۳۸۶ به همراه گروه نفیر اجرای کنسرت‌های موسیقی در اکثر شهرهای ایران و هچنین در کشورهای هندوستان، اتریش، فرانسه، کرواسی، اسلوونی، مجارستان، ارمنستان، کره جنوبی، مالزی، کویت، دبی، قطر، دانمارک و… کسب ۶ مقام اول آهنگسازی و ۴ تقدیر هیئت داوران از جشنواره‌های مختلف تئا‌تر برای نمایش‌های مختلف در زمینه موسیقی تئا‌تر. آغاز تدریس و معلمی از سال ۱۳۷۹ در آموزشگاه موسیقی و چندین مهد کودک در شهر شیراز. مدرس موسیقی درمانی از سال ۱۳۸۱ در چند مرکز بهزیستی (کودکان استثنایی) و همچنین مربی موسیقی در مدارس مختلف و آهنگسازی در‌‌ همان مکان‌های تدریس. شروع تدریس در شهر تهران از سال ۱۳۸۴ در مرکز فوق برنامه دانشگاه تهران و آموزشگاه‌های همدلان نوا، خونیا، آلیک، مرکز تخصصی موسیقی چاهی و چندین مهد کودک به عنوان مدرس کمانچه، ویلن و پیانو و مربی موسیقی کودک. مربی موسیقی کودک و نمایش و همچنین مربی موسیقی درمانی در مجتمع خدماتی بهزیستی شیرخوارگاه آمنه از سال ۱۳۸۹ به صورت داوطلبانه. از سال ۱۳۸۶ با ساخت موسیقی فیلم (فِلَش) فعالیت خود را در این حوزه آغاز کرده و از دیگر ساخته‌های وی می‌توان به فیلم‌های «خاک، سیب، زندگی»، «تفنگ دولول»، فیلم سینمایی «عصر بارانی»، فیلم «بگذار باران ببارد»، تله‌فیلم «ساده و بی‌ادعا» و همچنین سریال تلوزیونی «دوباره زندگی»، سریال «ساعت فراموشی»، سریال «بال‌های خیس» و سریال انیمیشن کودکان با نام «خروس زیرک، روباه مکار» اشاره کرد. در حال حاضر نیز مشغول ساختن موسیقی سریال «خط ویژه» به کارگردانی عباس رنجبر از شبکه سوم سیما هستند.

از مجموعه‌های صوتی منتشر شده با آهنگسازی ایشان می‌توان به:

آلبوم «پروانه مست»، آلبوم «عشق فریاد»، موسیقی نمایش «شبگیر عیار»، نوازندگی و تنظیم موسیقی و همچنین آهنگسازی در ۷ آلبوم موسیقی محلی شیرازی، کتاب گویای «تنور و داستان‌های دیگر»، کتاب گویای «قصه‌های ملانصرالدین»، آلبوم کودک «بازی اشکنک داره»، آلبوم «نجوا نامه»، آلبوم بی‌کلام «حکایت باد از یک واقعیت»، کتاب گویای «استیو جابز» ترانه‌هایکودکانه با نام «پنج تا انگشت بودند که….»، کتاب گویای مجموعه داستان‌هایی «تو تویی؟؟»

و در حال حاضر در حال آهنگسازی «ترانه‌های لالایی» با شعرهای مصطفی رحمان دوست است. آقای مهدی زارع در دوران هنری و زمان تحصیل خود در دانشگاه تهران، افتخار شاگردی اساتیدی چون: علیرضا مشایخی، شاهین فرهت، ساسان فاطمی، هومان اسعدی، علیرضا پورجوادی، محمدعلی

کیانی‌نژاد، داریوش پیرنیاکان، داریوش طلایی، اردشیر کامکار، علی اکبر شکارچی، درویش رضا منظمی، سعید فرج پوری و ایرج برخوردار را داشته است و از درس‌های این اساتید به نام موسیقی ایران، بهره فراوانی برده است.

ایشان همچنین در سال ۱۳۸۷ طی یک دوره سه ماهه در کشور فرانسه، دانشگاه آکادمی رقص و موسیقی و نمایش کودک در شهر نیس در در یک دوره کارگاهی فشرده به فراگیری موسیقی کودک و همچنین نمایش و خلاقیت کودک پرداخته است.

 

سعید رضایت

saeidrezayat-uploadاز سن ۱۳ سالگی موسیقی را با فراگیری ساز سنتور اغاز کرد بعد از ۵ سال به دلیل گرایش به اهنگسازی ساز پیانو را به عنوان ساز تخصصی برگزید و هم زمان به اموختن مباحث نظری موسیقی و مبانی اهنگ سازی تحت نظر هنرمندان برجسته این رشته از جمله فرهاد فخرالدینی، حسین دهلوی، محسن الهامیان، شریف لطفی، هما افسری، امیر اسلامی و هوشیار خیام پرداخت.

وی همچنین از سال ۱۳۷۸ در زمینه صدا سازی و اواز کلاسیک زیر نظر اساتید این رشته به فعالیت و اموزش پرداخت.

از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۱به عنوان سرپرست و مربی با گروه کر ارسباران همکاری کرد، وی همچنین رهبری گروه کر بزرگ غرب تهران واقع در فرهنگسرای فردوس و گروه کر اوای ارسباران واقع در فرهنگ سرای ارسباران را بر عهده دارد.

ایشان در حال حاضر به عنوان مدرس با دانشگاه جامع علمی کاربردی همکاری می‌کنند.

سعید رضایت دانش اموخته رشته موسیقی است و در زمینه ساخت موسیقی فیلم، تئا‌تر و رهبری ارکس‌تر فعالیت مداوم دارد. کسب رتبه اول اهنگسازی درجشنواره سراسری تئا‌تر کشور از موفقیت ایشان در سال ۹۲ می‌باشد.

شهروز گلشاهی راد

shahroz-golshahi-musicمتولد ۱۳۵۵ خورشیدی در تهران، با پیشینة فعالیت درعرصة موسیقی اعم از تدریس، صدابرداری، آهنگسازی، تنظیم، سرودن ترانه و گویندگی از سال ۱۳۷۶، فعالیت خود را بطور رسمی آغاز نموده‌ام.

سوابق تحصیلی در موسیقی:
مبانی موسیقی: آرش تیموریان
سلفژ و دیکتة موسیقی: استاد شریف لطفی (رهبر ارکس‌تر فیلارمونیک تهران)
هارمونی و ساز‌شناسی: استاد مرحوم بابک بیات
ارکستراسیون، کن‌تر پوان، فوگ و فرم: استاد دکتر سعید ذهنی
هارمونی تحلیلی و اینتروال: آقای سعید عباسی مهر و تحت نظر پروفسور هاتف، رییسِ وقتِ دانشکدة موسیقی باکو
نوازندگی کیبورد: استاد علی بیات
نوازندگی پیانو: خانم نازنین شفاهی
نوازندگی گیتار فلامنکو: آقایان بابک و پدرام امینی
فن بیان و تکنیک‌های گویندگی: استاد مرحوم عطاءالله کاملی
اصول مقدماتی صدابرداری: آقایان اردشیر خواجه‌پور، رضا اسدپور و امیر رشیدی‌نژاد.
طی دوره‌های تکمیلی صدابرداری، میکس و مسترینگ و همچنین مربی‌گری صدا سازی و آواز در دانشگاه ICOM و SAE.
سوابق شغلی:
آغاز فعالیت صدابرداری از سال ۱۳۷۵ در استودیوی نغمة اندیشه که از اولین استودیو‌های دیجیتال ایران محسوب می‌شد.
آهنگسازی بر روی آگهی‌های تبلیغاتی تلویزیونی و صنعتی شرکت تبلیغاتی تک آینه از سال ۱۳۷۶ به مدت ۱۸ ماه و بصورت پراکنده با سایر شرکت‌های تبلیغاتی.
ساخت موسیقی متن مستند ۱۳ قسمتی «خسوف» درسال ۱۳۷۶ برای شبکة جهانی جام جم و نیز، ساخت سه قطعه در آلبوم «شعر عاشقی» با صدای افشین تیموری در همین سال.
بنیان گذاری گروه پارت و ثبت آن با همکاری شرکت «ترنم اشکمهر» در سال ۱۳۷۷.
همکاری با ماهنامة رویان بعنوان کار‌شناس بخش موسیقی (پیش از تعطیلی نشریه) و همچنین تدریس موسیقی در چند آموزشگاه از سال ۱۳۷۸، به مدت دو سال.
موسیقی و تنظیم آلبوم «دلتنگی» با صدای صادق کشاورز با شماره مجوزت۴/۴۴۳۰ و شمارة کتابخانة ملی ۷۷۶۷ در سال ۱۳۸۰ خورشیدی.
عرضة آلبوم «عشق خیالی» با صدای پوریا ایرج پناه در سال ۱۳۸۲، با شماره مجوزت۴/۴۲۰۲ و شمارة کتابخانة ملی ۷۰۳۲-و، همینطور همکاری با خوانندگان متعدد بعنوان ناظر ضبط و صدابردار.
ارائة آلبوم دوم افشین تیموری در سال ۱۳۸۳ بنام «شیطونی» با شمارة مجوز ت۴/۴۹۱۲ و شمارة کتابخانة ملی ۸۹۸۲ با سه آهنگ و نظارت هنری اینجانب.
همچنین ارائة تک آهنگ در آلبوم‌های مختلف از سال ۱۳۸۰ به مدت سه سال.
ارایة آلبوم «خط فاصله» در سال ۱۳۸۴ با صدای بابک قدمایی با شمارة مجوز ت۴/۵۱۳۴ از وزارت ارشاد و شمارة کتابخانة ملی ۹۴۲۷ بعنوان دومین اثر مستقل.
نوشتن موسیقی افتتاحیة شبکة استانی زنجان (اشراق) در سال ۱۳۸۴ و همینطور موسیقی سریال «بازی خاکستری» برای این شبکه.
همکاری در استودیوی نقش جهان (استودیوی ضبط موسیقی و دوبله) به مدیریت رسول توکلی با سمت صدابردار، آهنگساز و گوینده در همین سال.
آلبوم «شب زده» با صدای کامبیز وثوقی که پس از ۴ سال از تاریخ تولید در سال ۱۳۸۶باشمارة مجوز ۵۹۷۱و شمارة کتابخانة ملی ۱۷۶۹ به پخش رسید.
شروع کار روی آلبوم رامین زنگنه در سال ۱۳۸۵ که سرانجام پس از تغییرات بسیار در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ مجوز از وزارت ارشاد اسلامی شدو در نوبت پخش می‌باشد.
موسیقی متن انیمیشن دو بعدی «خط شکن» به کارگردانی مجید دوستی و تهیه کنندگی اسماعیل شهرابی در سال ۱۳۸۷ که عنوان موسیقی منتخب منتقدین را از آن خود نمود و همچنین تهیة آلبوم دوم مهدی شهبازی و ارایه به وزارت ارشاد در همین سال.
ارایة آلبوم «عشق خیالی» با صدای رضا فلاح در سال ۱۳۸۸ به وزارت ارشاد که سرانجام در سال ۱۳۹۰با شمارة مجوز ۶۴۸۱ از وزارت ارشاد و شمارة کتابخانة ملی ۱۴۵۴ موفق به پخش گردید.
آغاز آلبوم «چه بی‌هوا…» با صدای علی دولت آبادی در اوایل سال ۱۳۹۰، که در مراحل پایانی تولید می‌باشد.
در حال حاضر مشغول تهیة دو آلبوم مستقل با صدای کیومرث کردستانی و یک خوانندة نوجوان با سمت آهنگساز، تنظیم کننده و ناظر هنری هستم.

پویا واعظی

pouyavaezi-uploadمتولد ۱۳۷۰/۸/۲۹

فارغ التحصیل دانشگاه عالی موسیقی

فعالیت‌های خود را در زمینه تدریس از سال ۸۹ شروع کرده است.

وی هم اکنون در اموزشگاه‌های تهران فعالیت دارد.

ساز عود را نزد استاد علی پژوهشگر شروع کرده و در ادامه با استاد محمد فیروزی و نگار بوبان و استاد حمید خوانساری فرا گرفته است.

کنسرت‌هایی در برج میلاد و برج ازادی و برج مهستان و ایوان شمس و… اجرا کرده است.

بهاره بیات
متولد ۱۳۶۷

دارای مدرک کارشناسی رشته موسیقی

کسب رتبه اول جشنواره موسیقی دانش آموزی منطقه،استان،کشور در سال ۱۳۸۳

گذراندن مستر کورس های اساتید طاها عابدیان،ویجی اوپادیا،کریستین شولتز،ولفگانگ بنکل ….

همکاری با ارکستر انجمن فرهنگی سفارت اتریش از سال ۸۵

شرکت در فستیوال ۲۰۰۸ آلگرو ویوو گذراندن کورس نزد پروفوسور بیژن خادم میثاق

همکاری با ارکسترهای صدا و سیما،سمفونیک رودکی،آنسامبل های کلاسیک،ارکستر ملی مهر و ارکسترهای پاپ و همکاری و ضبط با خوانندگان پاپ…

ماندانا چاهی

mandana-chahiایشان متولد ۱۳۶۹  است.

وی دارای مدرک مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی است.

مدیر داخلی کانون موسیقی چاهی

سابقه هنری:

فعالیت خود را در زمینه یادگیری و آموزش تار و سه تار را با اساتیدی از جمله استاد محمد زهچی، استاد حامد جوکار، استاد داریوش پیرنیاکان آغاز کرده است.

تجربه اجرا در گروه هایی همچون اهورا، چکامه، گروه کانون تخصصی موسیقی چاهی را داشته و هم اکنون فعالیت هنری خود را در زمینه تدریس تار ،سه تار،موسیقی کودک،برگزاری کارگاره های موسیقی مادر و کودک و اجرا با کانون موسیقی چاهی را ادامه می دهد.

ماهیار قوتی

01سوابق تحصیلی: کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر از داشنگاه هنر تهران، کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه اراک

سوابق هنری: بهره‌گیری از محضر استادان موسیقی: محمد زهچی و مظفر برنجی

فعالیت در زمینه‌های بازیگری، کارگردانی، نویسندگی، عروسک‎گردانی و دراماتورژی در مجموعه‌های تلویزیونی “من و ضرب‌المثلهایم” و “قصه‌های مادربزرگ” و همین‌طور نمایش‌های “آنتیگون در سرزمین‌عجایب”، “ماه‌پیشونی چنین بود. . .”، “قمار بر سر امر محال”، “چیزهای بیشتری وجود دارد”،”آرش” و . . .

تدریس موسیقی در آموزشگاه‌های بتهوون، آهنگ نوین، خانه‌ی فرهنگ نگاه و کانون تخصصی موسیقی مازیار چاهی

همکاری با گروه‌های چکامه و کانون موسیقی مازیار چاهی

شرکت در هفتمین، یازدهمین و دوازهمین دوره‌های جشنواره بین‌المللی عروسکی دانشجویان با نمایش‌های “خرمشیر”،” آنتیگون در سرزمین عجایب” و “ماه پیشونی چنین بود . . .”

آهنگسازی و اجرای موسیقی نمایش‌های “عروسی دختر حاکم ملایر”، “آنتیگون در سرزمین عجایب”، “ترس و نکبت رایش سوم” و “حکایت آن زن. . .”
ملیحه شورشی

mali-aks3
ملیحه شورشی متولد اردیبهشت ماه ۱۳۶۰ در تهران-فارغ التحصیل در  رشته ادبیات انگلیسی

از کودکی علاقه ی بسیار زیادی به فعالیتهای هنری از جمله بازیگری تاتر و اواز داشت.وی از سال ۸۲ به فراگیری ردیفهای اواز ایرانی  نزد استاد صبا احمدزادگان پرداخت .پس از اتمام دوره های خود در سال ۸۷ به فراگیری ردیف اصفهان نزد استاد مسعود امیری و از سال ۹۲ به فراگیری مباحث نظری و تکمیلی اواز نزد استاد محسن کرامتی مشغول شد.وی در سال ۹۲ فعالیت حرفه ای خود را با بخش موسیقی گروههای هنری در بخش تاتر اغاز کرد و موفق به ارایه ی چندین اجرا در جشنواره های ایینی سنتی و مقاومت در تاتر شهر تهران گردید.وی در سال ۹۳ همراه با گروه موسیقی مهر موفق به اجرا در چندین شهر المان گردید.اجرا در سفارت ویتنام در ابان ماه سال ۹۴  به همراه گروه دف نوازان چاهی و دریافت گواهی هنری به عنوان خواننده از دیگر افتخارات این هنرمند میباشد.وی هم اکنون مشغول به اموزش صداسازی ،تصنیف و ردیف اواز ایرانی در چندین اموزشگاه  شهر تهران است.

 

 

مهراد ممدوحی

متولد ۱۳۶۳/۴/۲۸  تهران،دانشجوی مهندسی معماری

فراگیری کیبورد از سال ۷۲تا ۷۴ نزد استاد خانم ا. اعرابیان،از سال ۷۸ تا۸۲ گیتار کلاسیک و فلامنکو نزد استاد ساشا اردوباری،ازسال ۹۰ گیتار کلاسیک و فلامنکو و تئوری موسیقی نزد استاد رامتین اورنگ،سال ۹۱ تا ۹۴ گیتار کلاسیک و فلامنکو و تئوری موسیقی تحت نظر استاد شاهین اکبرپور،سال ۹۴ گیتار فلامنکو و تئوری فلامنکو نزد استاد امیرسالار عبدالحی ،سلفژ و آواز را در محضر استاد حسین راد و استاد داریوش حاجیلو فرد،آموزش ساز های کوبه ای تحت نظر استاد مازیار چاهی را فرا گرفت.mamdohi

آموزش و تدریس در : فرهنگسرای ابن سینا – فرهنگسرای شفق- فرهنگسرای نصر – فرهنگسرای ملل – سرای محله شیراز جنوبی –خانه فرهنگی مشارکتی علوی – کانون تخصصی چاهی

رهبری گروه پاپ فرنام،رهبری گروه هنرجویی پاپ-فلامنکو صلح

اجرا در سال۹۲ همراه گروه شاهین ،فرهنگسرای ابن سینا،سال۹۳ اجراهای گروه صلح در فرهنگسرای ابن سینا –کانون ناشنوایان –منزل خانم پری زنگنه، اجراهای خیریه گروه فرنام در خانه سالمندان شایستگان –کمپ ترک اعتیاد در سال ۹۴، اجرای کنسرت برای هنرجویان و گروه صلح در فرهنگسرای ابن سینا،اجرا در مسابقات جهانی اتریش(۲۰۱۵)

نیلوفر یمکان

تولد :۱۳۶۶/۰۲/۲۴

تحصیلات : کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطلات

موسیقی را از سال ۱۳۸۲ با سازهای دف و ستار اغاز نمود و از سال ۱۳۸۹ تار را نزد استاد علی قمصری و علی اصغر عربشاهی آغاز نمود.در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ مدرک مربیگیری موسیقی شد.

مستر کلاس ها :

سازهای ارف: فرزان فرنیا – نسترن کیمیاوی – مستانه حکیمی – غزال بغدادی- شهرزاد بهشتیان

ارف ایرانی: هومن توتونچیان

روانشناسی کودک: فرحناز نور محمدی

پیشینه حرفه ای :

مدرس ارف هنرکنده نواک

مدرس ارف آموزشگاه باربد

محمد رضا غفاری

محمد رضا غفاري نوازنده و مدرس دف و تمبك.
وي يادگيري موسيقي را از سن ١١ سالگي نزد مازيار چاهي وتدریس موسيقي را از سال ٩٤ اغاز كرد.
از جمله اجرا هاي او ميتوان به:
شهر كتاب ابن سينا،شيرخوارگاه امنه،برج ميلاد،سفارت ويتنام،كسب مقام اول در مسابقات بين المللي اتريش،اجرا در انجمن دوستي ايران روسيه در موسكو،كسب مقام اول در مسابقات بين المللي اسپانيا،اجرا در سفارت ايران در اذربايجان،كسب مقام برتر دو مسابقات بين المللي فرانسه و كنسرت هامبورگ

 

 

 

 

آفرین آگاه


متولد ۱۳۶۸
فارغ التحصیل هنرستان موسیقی در سال ۱۳۸۵
دارای مدرک کارشناسی در رشته نوازندگی موسیقی ایرانی؛
دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته نوازندگی موسیقی ایرانی .
فراگیری سنتور نزد استادان: سرکار خانم سوسن اصلانی (دهلوی)، آقایان سعید ثابت ، سورنا صفاتی،
کورش متین.
همکاری با ارکستر سازهای ایرانی ایران شهر، گروه نیستان و …